5 переваг хімічних пілінгів Circadia

5 переваг хімічних пілінгів Circadia

Рутина – ключ до успіху в сфері догляду за шкірою, адже саме регулярне застосування космецевтики та відвідування професійних процедур сприяє покращенню стану та здоров’я шкіри.

Однак регулярність є також і запорукою успіху бізнесу в сфері естетичної медицини. Ваші постійні клієнти, які регулярно відвідують процедури та використовують космецевтику для домашнього догляду, приносять користь не тільки здоров’ю шкірі, але й зростанню вашого бізнесу.

У цій статті ви дізнаєтеся, чому хімічні пілінги необхідно проводити регулярно та для вирішення яких естетичних проблем можна застосовувати цей метод догляду за шкірою.

3 типи шкіри, для яких ідеально підходять хімічні пілінги

Хімічні пілінги є важливою складовою для вирішення таких проблем, як акне (1-3 ступінь), вікова шкіра та/або гіперпігментація.

Чому хімічний пілінг корисний для вікової шкіри?

Найпоширеніші ознаки вікової шкіри – тьмяність, дряблість, поява поверхневих та глибоких зморшок, втрата еластичності, що є результатом накопичення білків через уповільнення процесу оновлення клітин. Хімічні пілінги сприяють видаленню ороговілих клітин та ефективно освітлюють шкіру.

Ця процедура також стимулює активність фібробластів, прискорює процес оновлення клітин і покращує вироблення колагену та еластину.

У результаті процедури шкіра виглядає молодшою, свіжою, прояв зморщок зменшується, а колір шкіри стає рівномірним.

У чому користь процедури для клієнтів з пігментацією?

Перш за все, хімічний пілінг сприяє усуненню поверхневої пігментації, шляхом розщеплення поверхневих білків.

Пілінг не впливає на активність меланоцитів і не містить інгібіторів тирозинази, але він інтенсивно видаляє ороговілі клітини, завдяки чому освітлює шкіру. Також процедура прискорює оновлення клітин та вирівнює тон шкіри, що особливо корисно клієнтам середнього віку, у яких цей період триває 40-45 днів.

Як хімічний пілінг сприяє лікуванню акне?

Саліцилова кислота регулює вироблення шкірного себума та сприяє очищенню пор. Ця процедура підходить для лікування акне 1-3 ступеня.

Хімічні пілінги – чудовий вибір для клієнтів з жирною шкірою та розширеними порами. Якщо у клієнта спостерігається сильне запалення, варто уникати проведення хімічного пілінга, а надати перевагу ензимному догляду.

Як підвищити інтенсивність пілінгу?

Інтенсивність пілінгу можна збільшити шляхом збільшення кількості шарів або тривалості процедури. Наприклад, активність молочного пілінгу Lactic Peel та пілінгу альфа/бета Alpha/Beta Peel на гелевій основі залежить від тривалості процедури. Пілінги на гелевій основі необхідно нейтралізувати за допомогою спрея pK Neutralizing Spray та видалити.

Інтенсивність пілінгу Джесснера Jessner, DermFrost, MandeliClear та бустера з вітаміном А Vitamin A Accelerator на основі етанолу залежить від кількості шарів розчину. Пілінги Circadia на основі етанолу здатні до самонейтралізації, і ми наполегливо рекомендуємо дотримуватися наших стандартних протоколів проведення цих процедур.

Чому пілінги необхідно проводити регулярно?

Комплекс із декількох регулярних процедур у поєднанні з домашнім доглядом від Circadia – найкращий варіант для досягнення бажаних результатів вашими клієнтами.

5 причин запропонувати вашим клієнтам комплекс хімічних пілінгів

  1. Ефективне вирівнювання тону та кольору шкіри

Найпоширенішою естетичною проблемою є гіперпігментація або коричневі плями. Ви можете допомогти клієнтам зменшити видимі ознаки гіперпігментації за допомогою пілінгової системи Circadia Mandeliclear Peel System, яка ідеально підходить для 1-5 типів за Фітцпатриком. Не рекомендується наносити більше 3 шарів під час однієї процедури. Якщо ви прагнете підвищити інтенсивність пілінгу Mandeliclear Peel за допомогою бустера з вітаміном А Vitamin A Accelerator, рекомендується нанести 1-3 шари бустера поверх MandeliClear Peel.

  1. Покращення текстури

Пілінг Джесснера ефективно пом’якшує шкіру та робить її гладенькою, що є метою майже кожного клієнта. Пілінг може застосовуватися для клієнтів з 1-3 типом шкіри за Фітцпатриком. За одну процедуру можна наносити максимум 3 шари.

  1. Покращення стану здоров’я проблемної шкіри

Пілінг Dermafrost містить саліцилову кислоту, яка має антибактеріальну та протизапальну дію, а також регулює вироблення шкірного сала та очищає пори. Пілінг ідеально підійде для клієнтів з акне 1-3 ступеня та з 1-3 типом за Фітцпатриком. Під час процедури дозволяється максимум 3 шари розчину. Може знадобитися декілька місяців для досягнення клієнтом бажаних результатів.

  1. Персоналізований підхід до лікування

Перед проведенням пілінгу необхідно провести консультацію та дізнатися, як шкіра клієнта реагує на пілінг. Починайте з 1 шару та поступово збільшуйте інтенсивність пілінга. Якщо у клієнта не спостерігається побічних реакцій, ви можете збільшувати тривалість процедури та кількість шарів розчину.

  1. Відновлення та підтримка здоров’я захисного бар’єру шкіри

Для клієнтів з тьмяною, грубою шкірою та пошкодженим захисним бар’єром чудово підійде пілінг Alpha/Beta Peel або Lactic Peel. Ці пілінги забезпечують м’яке відлущування без періоду відновлення, та підходять для всіх типів шкіри за Фітцпатриком (1-6). Ці процедури є дуже ефективними та легко переносяться шкірою. Пілінги сприяють оновленню клітин та інтенсивно очищають шкіру.

Розвивайте свій бізнес з Circadia

Пілінги – ідеальний варіант для розвитку вашої практики: клієнти отримують бажаний результат, а ваш бізнес стає прибутковішим. Серія пілінгів допоможе вам отримати постійних клієнтів та розширити кількість послуг. Професійні процедури у поєднанні з ефективним та простим домашнім доглядом від Circadia допоможуть вашим клієнтам покращити зовнішній вигляд шкіри, а вам принесуть довіру пацієнтів та прибуток!

Ми прагнемо створювати продукти, орієнтовані на результат. У косметиці Circadia поєднуються чисті рослинні інгредієнти, стовбурові клітини, вітаміни другого покоління та інноваційні пептидні технології для підтримки оптимального здоров’я та краси шкіри. Завдяки унікальним технологіям та інгредієнтам найвищої якості продукти Circadia підходять для лікування багатьох захворювань шкіри, акне, сухості, гіперпігментації та розацеа, а також можуть застосовуватися для омолодження.

Circadia – це професійний бренд, який займається розробкою продукції для догляду за шкірою з урахуванням природних циркадних ритмів шкіри та тіла. Основою нашої концепції є хронобіологія – наука про захист шкіри від пошкодження факторами навколишнього середовища протягом дня та стимулювання внутрішніх механізмів відновлення під час сну.