Компанія BMED

Інновації. Досвід. Успіх.

BMED (Beauty & Medical)

Ексклюзивний дистриб’ютор професійного косметологічного обладнання та космецевтики в Україні, Польщі, Чехії, Італії та країнах Балтії.

Завдяки високоорганізованій структурі, багаторічному досвіду роботи і наявності першокласних фахівців, компанія є лідером у своєму сегменті. BMED обирає виключно надійні бренди для своїх партнерів. Саме тому компанія представляє світові бренди, які є гарантом успішного бізнесу: косметологічні апарати HydraFacial® (США) і SkinPen®, а також космецевтики iS CLINICAL® (США), Colorescience® (США).

circadia-vitamin-c
bmed_exhibition

Цілі компанії

Ми зацікавлені в розвитку партнерських відносин з клієнтами та розширенні дистрибуційної мережі. Наша цільова аудиторія – це клініки естетичної медицини, салони краси, SPA-центри та готелі. Ми робимо ваш бізнес прибутковим, враховуючи ваші потреби і пропонуючи лише найкращі бренди!

Співпрацювати зі BMED.PRO легко і зручно. Компанія забезпечує якісний допродажний та післяпродажний сервіс: безкоштовне навчання при покупці апаратів і космецевтики, детальні протоколи косметологічних процедур, обслуговування апаратів кваліфікованими інженерами, а також спеціальні умови для лідерів продажів.

Що ми пропонуємо?

Якісний продукт

Визнаний професіоналами бренд + позитивні відгуки + ефект новизни – формула вдалого капіталовкладення. Як офіційний дистриб’ютор бренду Циркадія, BMED гарантує якість продукції та пропонує вам особисто переконатися в її ефективності. Фахівці компанії готові відповісти на будь-які запитання про асортимент і застосування косметики, а також про умови її придбання у компанії BMED.