Бренд Circadia

Циркадні ритми

Назва Circadia (циркадія) походить від двох латинських слів: circa dies, що означає «протягом дня». Слово «циркадний» стосується 24-годинного циклу та описує постійні зміни у нашій фізіології і поведінці. Порушення біологічних ритмів негативно впливає на здоров’я, зовнішній вигляд та самопочуття.

Циркадні ритми людського організму розвивалися протягом мільйонів років. Порушення біологічних ритмів негативно впливає на здоров’я, зовнішній вигляд та самопочуття. Вони залежать від денного циклу світла і темряви, а контролюються їхньою зміною. Дослідження показали, що в кількох частинах мозку розташований “біологічний годинник”, який відповідає за циркадні ритми і складається з набору генів, що регулюють фізіологічні процеси в організмі. Вчені з’ясували, що центральний біологічний годинник розташований в супрахіазматичному ядрі гіпоталамуса головного мозку, основною функцією якого є синхронізація ритмів у периферичних тканинах, наприклад, у шкірі. Сьогодні вчені схиляються до думки, що всі типи клітин шкіри містять певну ознаку біологічного годинника.

Бренд Circadia

Це інноваційна космецевтика з використанням новітніх технологій. Професійна косметика Циркадія є результатом усіх наших досліджень та досягнень у косметичній хімії.

Філософія Циркадія зосереджена на циркадних ритмах організму: продукція захищає шкіру від впливу факторів навколишнього середовища протягом дня та стимулює процеси відновлення під час сну.

У космецевтиці Circadia гармонічно поєднуються стовбурові клітини, чисті рослинні інгредієнти, вітаміни другого покоління та інноваційні пептидні технології для комплексного догляду та лікування шкіри. Продукція бренду Циркадія підходить для лікування багатьох захворювань шкіри, акне, сухості, гіперпігментації та розацеа, а також можуть застосовуватися для омолодження.

Чому це важливо?

Необхідно розуміти, що циркадні ритми – це не просто реакція на зміни світла і темряви. Саме завдяки їм організм здатний пристосовуватися і передбачити зміни, пов’язані з часом доби. Надзвичайна важливість цих явищ для організму призвела до утворення нової науки – хронобіології.

  Циркадні ритми та шкіра

  Дослідження концепції циркадних ритмів розпочалося ще у 1700-х роках, коли французький вчений де Майран опублікував дослідження руху листя рослин протягом дня. Як відомо, листя підіймається вдень та опускається вночі. Вчений помістив ці рослини до кімнати, де вони не піддавалися впливу сонячного світла, і спостерігав аналогічне явище, що дозволило йому дійти до висновку, що рух листя залежить від внутрішнього механізму рослини, який є доповненням до впливу сонця.

  Останнім часом проводилося безліч досліджень, які підтверджують важливість біологічного годинника для регенерації стовбурових клітин шкіри, адже порушення цієї системи призводить до передчасного старіння тканин, а також підвищує ризик розвитку ракових захворювань шкіри.

  Шкіра постійно піддається впливу ультрафіолетових променів, бактерій і вірусів, тому однією з її основних функцій є захист людини від агресивних факторів навколишнього середовища. Завдяки нормальному функціонуванню біологічного годинника людини стовбурові клітини, які відповідають за заміну пошкоджених тканин, діляться протягом короткого періоду часу для мінімізації періоду впливу ультрафіолетового світла.

  Під час ділення клітин у процесі проліферації їхня ДНК розширюється та стає більш вразливою до пошкодження ультрафіолетом. Процес проліферації відбувається протягом дня, але вночі він у 30 разів швидший. Від цього процесу залежать такі ключові функції, як швидкість втрати організмом води і кровообіг, які вночі підвищуються на 20-30%. Циркадні ритми відповідають за регуляцію функцій захисного бар’єру шкіри, таких як трансепідермальна втрата вологи, зволоження, pH і температура шкіри.

  Косметологу необхідно розуміти важливість циркадних ритмів для якісної оцінки стану шкіри або призначення лікування. Циркадні ритми шкіри впливають на зовнішній вигляд, а також на ефективність лікарських засобів і космецевтики. Час, коли проводиться консультація, і час застосування космецевтики має вагомий вплив на ефективність продукту та правильність постановки діагнозу.

  Доктор Пагліз

  Доктор Пагліз – доктор медичних наук, який присвятив понад 40 років своєї професійної кар’єри науці про шкіру та старіння. Він є автором багатьох публікацій та підручників з естетичної медицини, найбільш відомий серед яких – Advanced Professional Skin Care, Medical Edition (Професійний догляд за шкірою, медичне видання, 2005 рік). Доктор Пагліз вважається почесним професіоналом та часто виступає спікером на міжнародних конференціях.

  Майкл К. Пагліз

  Майкл К. Пагліз, онук Доктора Пагліз і CEO компанії Circadia з 2006 року, став лідером у розробці продуктів для догляду за шкірою і всесвітньо визнаним педагогом. Він розширив компанію і вивів її на міжнародний ринок: сьогодні бренд Circadia представлений ​​у понад 30 країнах по всьому світу та отримав міжнародне визнання!