Circadia став партнером Дарії Донець на Ukrainian Fashion Week 2022.

Circadia став партнером Дарії Донець на Ukrainian Fashion Week 2022.

Бренд американської космецевтики Circadia став партнером показу відомого дизайнера Дарії Донець на Ukrainian Fashion Week 2022.

Цей сезон – п’ятдесятий в історії UFW. Захід вперше відбувся ще 25 років тому і з тих пір проводиться регулярно раз у 2 сезони. З 1997 року і до сьогоднішнього дня в рамках події відбулось більше 1600 показів від більш ніж 400 талановитих дизайнерів.

Покази Українського Тижня Моди 2022 пройшли з 3 по 6 лютого в музейному комплексі «Мистецький арсенал». Варто відзначити, що всі бажаючі могли переглянути трансляцію з заходу в прямому ефірі на сервісі MEGOGO. Бути присутніми в режимі офлайн мали змогу журналісти, клієнти дизайнерів і лідери думок, серед яких Circadia викликала великий інтерес. Представники бренду, що були присутні на Ukrainian Fashion Week, з радістю консультували всіх зацікавлених продукцією.

Бути причетними до ювілейного, 50-го по рахунку Тижня Моди для нас велика честь. Показ відбувся по істині грандіозно, в чому заслуга всієї команди, яка працювала над підготовкою до заходу. Дякуємо Дарії за співпрацю і бажаємо подальших успіхів!