Чим краще зволожувати шкіру у спеку? | Marie Claire

Чим краще зволожувати шкіру у спеку? | Marie Claire

Міст і термальна вода – не те саме. Хоча багато містів створюються на основі мінеральної води. Давайте розберемося, чим вони відрізняються.

На відміну від термальної води міст (або «димка») містить додаткові компоненти, спрямовані на ті чи інші завдання, які дозволяють не просто зволожити шкіру, а й попрацювати з її станом. Наприклад, олії, ніацинамід, алантоїн, полісахариди, вітаміни та гіалуронову кислоту. Тому текстура місту трохи щільніша за воду, і, по суті, містить ті ж компоненти, що креми і сироватки, тільки в рідкішому форматі. Звичайно, замінити повноцінний щоденний догляд міст не в змозі, але підтримати його і зменшити кількість засобів, що наносяться — цілком здатний, що особливо актуально у спеку. Сучасний вибір «димок» дуже різноманітний: для спорту, для захисту від сонця, після засмаги, з анти-ейдж ефектом, себорегулюючі, освітлювальні і т.д. Для додаткового зволоження, фахівці рекомендують наносити міст не тільки протягом дня, а й вранці між доглядовими засобами. Наприклад, між сироваткою та кремом, щоб запечатати його більш щільною текстурою. Так волога залишатиметься у шкірі набагато довше.

Не дивлячись на різноманітність і переваги містів у доглядових компонентах, не варто скидати з рахунків стару добру термалку. Наприклад, при лікуванні деяких шкірних захворювань, дерматологи рекомендують для зволоження саме термальну воду без олій та ліпідних складових, якими насичені місти. В іншому випадку, невагомих дрібнодисперсних спреїв ніколи не буває мало, у сумочці завжди має бути місце для міста.

Освітлювальний міст
Circadia Licorice Аnd Bearberry Brightening Mist

Відмінна знахідка для шкіри, схильної до гіперпігментації. Міст містить потужні натуральні освітлювальні компоненти — ектракти солодки та мучниці, а також меланостанін — пептид, що перешкоджає утворенню пігментації. Крім вибілюючих властивостей, спрей відмінно зволожує шкіру і не дає волозі випаровуватися, за рахунок екстрактів морських водоростей. Показання для застосування: пігментація, нерівний тон, постакне, меланодермія після вагітності.

 

Джерело: marieclaire.ua