РОСЛИННІ ІНГРЕДІЄНТИ

Алое вера (алое барбадоський): містить полісахариди, серед яких ацеманнан (один з активних метаболітів алое). Цей компонент сприяє загоєнню ран, стимулює рост фібробластів, ангіогенез і реепітелізацію, а також зменшує запалення та стимулює синтез колагену.

Angico (екстракт Piptadenia colubrina): збільшує концентрацію білка аквапорин-3, 9 і 10 для зволоження шкіри, а також покращує вироблення фібронектину та інших білків.

Екстракт квітів блакитної мальви: містить полісахарид, який ефективно зволожує шкіру.

Екстракт чорниці: містить потужні антиоксиданти на основі антоціанів.

Екстракт рускусу колючого (Ruscus Aculeatus): містить рускогеніни, які сприяють скороченню м’язів для зменшення прояву вен.

Екстракт календули (Calendula officinalis): містить лютеїн, зеаксантин, флавоноїди, глікозиди олеїнової кислоти і фенолокислоти. Екстракт пом’якшує, прискорює загоєння, заспокоює, має антисептичну, протисвербіжну та протизапальну дію.

Олія журавлини: цей компонент містить токотриенол, токоферол, антиоксиданти, омега-3, 6, 9 EFA і вітамін A.

Зелений чай (Camellia sinensis): потужний антиоксидант, який протидіє вільним радикалам, захищає від пошкоджень та зменшує почервоніння.

Екстракт гібіскусу (Hibiscus Eco extract): містить флавоноїди та поліфенольні сполуки, які мають потужну антиоксидантну дію, а також полісахариди, які зволожують шкіру та мають імуностимулюючу дію. Екстракт гібіскусу має антимікробні властивості, підтримує тонус та еластичність шкіри.

Кінський каштан (Aesculus hippocastanum): цей інгредієнт містить есцин, який має протизапальну дію.

Екстракт ірландського моху Chondrus Crispus (MariMoist): гіалуронат натрію та екстракт морських водоростей покращують текстуру шкіри, миттєво зволожують і пом’якшують суху шкіру.

Екстракт плодів ялівцю звичайного: має антисептичні властивості.

Екстракт алтеї (Althaea Officinalis): протизапальний інгредієнт, який утворює плівку для захисту від впливу агресивних чинників навколишнього середовища.

Олія насіння пінника лугового (рослинна рапсова олія): пом’якшувальний, захисний і зволожувальний компонент.

Пальмова олія (Elaeis Guineensis): містить високу концентрацію токотрієнолу, який інгібує NF-kB.

Пасифлора інкарнатна (Passiflora Incarnata): містить три потужні міорелаксанти, які ефективно розгладжують зморшки.

Екстракт подорожника (Plantago lanceolata): стимулює вироблення колагену, пришвидшує процес загоєння ран і має протизапальну дію. Містить аукубін, флавоноїди, фенілетаноїди, таніни та полісахариди.

Олія рисових висівок: містить пептид, який пригнічує активність ММП (матриксної металопротеїнази) і ферментів, що призводять до руйнування колагену і еластину.

Екстракт квітки Rumex Occidentalis: є інгібітором тирозинази, завдяки чому зменшує пігментні плями та протидіє еритемі.
Екстракт морських коралів Pseudopterogorgia Elisabethae: містить псевдоптерозіни, які мають потужну протизапальну дію і пригнічують каскад арахідонової кислоти.

Екстракт цибулин крокусу (Crocus Crysanthus): покращує міжклітинні контакти для вироблення колагену та еластину, стимулювання факторів росту і відновлення пружності та еластичності шкіри.

Молочко солодкого мигдалю (Prunus Amygdalus Dulcis): живить і зволожує шкіру.

Екстракт Arabidopsis thaliana: відновлює ДНК після пошкоджень UV випромінюванням.

Кора верби (Salix alba): поєднання терпіненолу-4 та екстракту верби містить похідні саліцилової кислоти і має антимікробні властивості.