ІНГРЕДІЄНТИ: ПЕПТИДИ ТА АМІНОКИСЛОТИ

ПЕПТИДИ

ЗАХИСТ

Preventhilia™ (діамінопропіоноїл трипептид-33): тетрапептид, який захищає ДНК і білки від пошкодження UV-випромінюванням, запобігаючи фотостарінню.

ОМОЛОДЖЕННЯ / ВІДНОВЛЕННЯ

Matrixyl™ (пальмітоїлпентапептид-4): стимулює синтез колагену і еластину. Дія цього інгредієнту подібна до ретинолу, але не викликає подразнення.

Matrixyl 3000™ (пальмітоїл олігопептид та пальмітоїл тетрапептид-7): сприяє відновленню пошкоджених тканин

Matrixyl™ Synthe® ‘6 (Пальмітоїлтрипептид-38): вирівнює шкіру і розгладжує зморшки, стимулюючи вироблення основних складових матриксу шкіри та дермально-епідермального з’єднання (колаген I, II, IV, фібронектин, гіалуронова кислота та ламінін 5)

Eyeliss™ (гесперидин-метилхалкон, дипептид-2 і пальмітоїл-тетрапептид-7): біофлавоноїд, який знижує проникність капілярів, завдяки чому зменшує набряклість. Дипептид валіл-триптофан покращує циркуляцію лімфи і усуває набряки під очима. Ліпопептид Pal-GQPR покращує пружність та еластичність шкіри.

Haloxyl® (N-гідроксил сукцинімід, хризин, пальмитоил олигопептид, пальмитоїл тетрапептид-7): комбінація двох пептидів для підвищення пружності і тонусу шкіри в області навколо очей. Хризин і N-гідроксисукцинімід виводять гемоглобін і відновлюють мікроциркуляцію, що сприяє зменшенню прояву темних кіл.

Argireline® (ацетил гексапептид-8): пептид, який є альтернативою ботоксу: він має міорелаксуючу дію, що запобігає утворенню поверхневих і глибоких зморщок.

Snap-8 (ацетил октапептид-3): зменшує глибину мімічних зморщок.

Inyline® (ацетилгексапептидом-30): зменшує глибину мімічних зморщок.

dGlyage® (трипептид-9): мінімізує пошкодження ДНК, спричинене продуктами реакції Фентона, та запобігає формуванню кінцевих продуктів процеса глікації.

Vilastene™ (трипептид -10): інгібує реакцію Маяра і запобігає формуванню кінцевих продуктів процеса глікації.

Progeline™ (трифторацетилтрипептид -2): знижує синтез прогеріна, інгібіторів ММП та еластази, збільшує синдекан, і сприяє зменшенню прояву ознак старіння, включаючи в’ялість і зморшки.

Thymulen® 4 (ацетил-тетрапептид-2): біоміметика тімопоетину, який прискорює процес регенерації шкіри і покращує імунітет.

Chronocyclin® (глутаміламідоетил імідазол): цей компонент бореться з ознаками старіння, покращує експресію циркадних генів, оптимізує процеси захисту клітин та їхнє оновлення, а також відповідає за трансформацію вітаміну D.

L-карнозин: дипептид, який протидіє процесу глікації.

Ronacare® Циклопептид-5: новий циклопептид, який зв’язує інтегрини та покращує процес передачі сигналів для утворення позаклітинного матриксу та взаємодії клітин шкіри. Він також покращує міцність, еластичність і пружність шкіри, розгладжує її та зменшує прояв зморщок.

ЗВОЛОЖЕННЯ

Diffuporine™ (ацетилгексапептид-37): стимулює вироблення білка аквапорин-3, який сприяє гідратації та транспортуванню води від базального шару епідермісу до рогового. Омолоджує шкіру шляхом покращення бар’єрної функції, синтезу колагену I і клітинної проліферації.

ЧУТЛИВА ШКІРА

Telangyn™ (ацетилтрипептид-40): зменшує почервоніння і бореться з іншими естетичними проблемами шляхом вивільнення інтерлейкінів. Зменшує вираженість кровоносних судин, запобігає деградації тканин і усуває післязапальну гіперпігментацію.

Delisens™ (ацетилгексапептид-49): регулює рецептор PAR-2, зменшуючи дискомфорт і відновлюючи цілісність захисного бар’єру. Інгредієнт ефективно зволожує, відлущує ороговілі клітини, розгладжує і пом’якшує суху шкіру.

Thermostressine™ (ацетилтетрапепиід-22): протидіє клітинному стресу і підвищує рівень HSP70 для запобігання подальшому стресу.

ОСВІТЛЕННЯ

Melanostatin® 5 (нонапептид-1): антагоніст пептиду освітлення шкіри – альфа-меланоцит стимулюючий гормон (a-MSH), який блокує активацію тирозинази.

B-white™ (олігопептид-68): зменшує кількість MITF (фактор транскрипції, пов’язаний з мікрофтальмією) для зменшення конститутивних та факультативних шляхів утворення пігментації. Водночас знижує активність тирозинази та синтез меланіну для загального освітлення шкіри.

АКНЕ

Bodyfensine® (ацетилдипептид-3): міметики β-дефензин-2 та -3, що зміцнюють природний імунітет шкіри та знижують ризик можливих інфекцій.

GranActive™ Acne (олігопептид-10): запатентований рослинний антимікробний пептид, який ефективно бореться з пропіоновою бактерією акне.

ТІЛО

Liporeductyl® (трипептид -1): активує ліполіз (ферментативне розщеплення запасних жирів) та мікроциркуляцію.

Silusyne™ (ацетилгексапептид-39): зменшує процес адипогенез шляхом зниження активності PGC-1α.

АМІНОКИСЛОТИ

L-аланін: незамінна амінокислота для перетворення білків в енергію шляхом метаболізму глюкози.

L-гліцин: компонент, що необхідний для вироблення колагену. L-гліцин не є незамінною амінокислотою, оскільки організм здатний самостійно синтезувати її, але вона є найважливішим компонентом у синтезі пуринів – незамінного компонента ДНК.

L-лізин: має лікувальні властивості та ефективно заспокоює запалення. L-лізин – це амінокислота, яка необхідна всім білкам організму. L-лізин має важливу роль у процесі засвоєння кальцію, а також допомагає організму виробляти гормони, ферменти та антитіла.

L-пролін: незамінна амінокислота, яка необхідна для утворення колагенових волокон. Вона є попередником гідроксипроліну, сприяє загоєнню ран і збереженню молодості шкіри.

L-треонін: антиоксидантний стабілізатор та незамінна амінокислота. Треонін також можна перетворити на піруват і використовувати у циклі Кребса.

L-валін: зменшує запалення і є незамінною амінокислотою для формування білків. Це одна з трьох амінокислот, яка має розгалужений ланцюг і є гідрофобною. Вона часто застосовується бодібілдерами для збільшення м’язової маси.