Стовбурові клітини

Екстракт виноградних стовбурових клітин (PhytoCellTech Solar Vitis): захищає шкіру від окисного стресу і UV-пошкоджень.

Екстракт стовбурових клітин Phytostem Едельвейса (екстракт культури клітин меристеми Едельвейса альпійського): інгредієнт з культури меристеми Едельвейса альпійського, який має антиоксидантну і антиколагенозну дію. Було підтверджено, що цей екстракт сприяє зменшенню глибини зморщок в зоні навколо очей на 15% уже через 20 днів регулярного застосування.

Екстракт стовбурових клітин яблука (Malus Domestica): ліпосомальний препарат зі стовбурових клітин рідкісного швейцарського яблука. Цей інгредієнт уповільнює процес старіння, бореться з хронологічним старінням клітин шкіри, усуває зморшки, а також підтримує функції стовбурових клітин шкіри та їхню здатність до утворення нових тканин.

Екстракт стовбурових клітин бузку (Malodextrin and Syringa Vulgaris): має потужну протизапальну дію та ефективно бореться з пропіоновою бактерією акне.

Екстракт стовбурових клітин Gardenia (культура клітин меристеми Gardenia jasminoides): цей компонент містить фітостерини, полісахариди і антиоксидантні фенліпропаноїди (наприклад, ферулоїл-6-глікозиди), завдяки чому ефективно зволожує, захищає позаклітинний матрикс шкіри від руйнування ММП і стимулює вироблення колагену.

Екстракт стовбурових клітин Marrubium (культура клітин меристеми Marrubium vulgare): екстракт містить фенілпропаноїди (форсітозід B і вербаскозид) – молекули, які захищають шкіру від окислювачів.