Концепція процедури SWiCH™ Dermal Rejuvenation System та її особливості

Концепція процедури SWiCH™ Dermal Rejuvenation System та її особливості

SWiCH – це альтернатива хімічному пілінгу, яка була розроблена засновником бренда Circadia – доктором Пагліз. У цій статті ми хотіли б детальніше розглянути концепцію та процес розробки цього унікального догляду. 

Ексфоліація шкіри за допомогою хімічних пілінгів є одним із основних шляхів вирішення багатьох естетичних завдань. Ми працюємо з різноманітними хімічними пілінгами, але водночас ми прагнемо максимально персоналізувати підхід до кожного клієнта, адже необхідна інтенсивність ексфоліації залежить від стану шкіри та індивідуальних потреб людини. Агресивна ексфоліація підходить для проблемної шкіри, але клієнтам з підвищеною чутливість часто потрібен менш агресивний догляд. 

Процедура SWiCH™ та її концепція була розроблена доктором Пагліз багато років тому. На ринку космецевтики постійно з’являлися нові продукти з гідроксикислотами у складі, і доктор Пагліз прагнув зрозуміти процес пошкодження шкіри під час ексфоліації. Його метою було відновлення шкіри зсередини без зовнішнього пошкодження. Він досліджував процес відновлення шкіри, процес оновлення клітин та активність фібробластів, а також вивчав, як шкіра реагує на застосування кислот. Кислоти усувають те, що знаходиться на поверхні, а потім активізують внутрішні процеси відновлення, які і досліджував доктор Пагліз. 

Система SWiCH™ містить альфа-кетоглутарову кислоту, піровиноградну та бурштинову кислоти. Вони дбайливо відлущують ороговілі клітини та відновлюють шкіру зсередини. 

Мітохондрія – це органела, яка знаходиться всередині клітини та використовує оксиген і глюкозу для синтезу АТФ та клітинного дихання. Однією із основних ознак старіння є недостатній синтез АТФ та зменшення вироблення енергії. Саме тому до складу входить піровиноградна і бурштинова кислоти, які стимулюють вироблення енергії у мітохондріях. Дія процедури SWiCH™ фокусується саме на омолодженні та відновленні шкіри без її пошкодження на відміну від хімічних пілінгів. Принцип дії подібний до вітаміну А: він стимулює процес оновлення клітин зсередини, а не лише відлущує верхній шар шкіри. 

Концепція процедури SWiCH™ відрізняється від традиційних методів ексфоліації за допомогою хімічних пілінгів. Саме завдяки інноваційному підходу до омолодження шкіри SWiCH™ стала фірмовою процедурою бренду Circadia.

Процедура складається з декількох етапів, першим із яких є очищення. На цьому етапі ми використовуємо засіб для очищення Hydrating Cleanser, який легко піниться та дбайливо відлущує шкіру. Для нанесення та зняття продукту ми використовуємо екологічні серветки, які допомагають усунути забруднення та ороговілі клітини з поверхні шкіри. 

Наступним кроком є нанесення лосьйону EpiPrep, який готує шкіру до застосування активних продуктів та сприяє проникненню до глибоких шарів шкіри розчину SWiCH, що містить піровиноградну та бурштинову кислоти. Принцип дії процедури полягає у проникненні розчину до найглибших шарів шкіри для стимуляції вироблення енергії на клітинному рівні. 

Як бурштинова та піровиноградна кислоти впливають на цикл Кребса? Коли ці кислоти проникають до клітини, то піровиноградна кислота займає верхні позиції, а бурштинова – нижні. Після цього спостерігається пришвидшення циклу Кребса та збільшення кількості молекул АТФ, а також запускаються подальші процеси, наприклад окисне фосфорилювання. Це відбувається завдяки тому, що процедура розроблена з урахуванням біологічних процесів шкіри. Ми прагнемо забезпечити цілісний підхід до лікування та омолодження шкіри, а не просто використовувати традиційні методи ексфоліації, які призводять до пошкодження шкіри.

Лосьйон EpiPrep варто залишити на 10-20 хвилин у залежності від типу та стану шкіри вашого клієнта. Тривалість цього етапу процедури не повинна перевищувати 30 хвилин, оскільки цей засіб підвищує здатність шкіри до абсорбування продуктів, а надмірна експозиція може призвести до почервоніння шкіри.

Процедура SWiCH™ може проводитися на ділянках шкіри, де спостерігаються ознаки старіння та пошкодження UV-випромінюванням, наприклад, чоло, обличчя, шкіри шиї та зони декольте.

Для зняття EpiPrep використовуйте вологі або сухі серветки чи рушники кімнатної температури. Ретельно видаліть надлишок розчину та витріть шкіру насухо, оскільки взаємодія залишків розчину EpiPrep з розчином SWiCH™ може викликати почервоніння. Для видалення залишків EpiPrep використовуйте гель для очищення Hydrating Cleanser та ретельно очистіть зону проведення процедури SWiCH™. Витріть шкіру насухо перед застосуванням розчину.

 

Наступним кроком після завершення етапу підготовки є нанесення розчину SWiCH™. 

Ця процедура ідеально підходить клієнтам, які прагнуть зменшити прояв ознак старіння без пошкодження шкіри. Ми рекомендуємо проводити процедуру клієнтам від 35-40 років зі зрілою шкірою. Саме у цьому віці спостерігається зменшення АТФ, вироблення енергії та уповільнення процесу оновлення клітин. Після 40 років ознаки старіння стають більш помітними, з’являються глибокі зморшки та пігментні плями. Клієнти з дуже пошкодженою шкірою зможуть помітити результат відразу після першої процедури. Максимальних результатів клієнти можуть досягти завдяки курсу з декількох процедур з інтервалом в один місяць.

Розчин SWiCH™ необхідно наносити одним рівномірним шаром, так само як і під час проведення хімічного пілінгу. Не наносьте розчин повторно на однакові ділянки шкіри. Протягом 1-2 хвилин після нанесення клієнт відчуватиме легке поколювання, печіння та нагрівання шкіри, але не настільки сильне як під час хімічного пілінгу. Почервоніння шкіри є нормальною реакцією, яка може тривати протягом 24 годин. Лосьйон SWiCH Fraction V для домашнього постпроцедурного догляду пришвидшить відновлення шкіри та сприятиме усуненню почервоніння.

Використовуйте ручний вентилятор протягом 2-3 хвилин після нанесення розчину для усунення дискомфорту та печіння шкіри. Залиште розчин на шкірі на 30 хвилин. Не змиваючи розчин, нанесіть лосьйон SWiCH Fraction V. Якщо клієнт поспішає, він може самостійно нанести SWiCH Fraction V після 30 хвилин експозиції розчину SWiCH. 

Професійний набір включає продукти для проведення 10 процедур SWiCH та постпроцедурного догляду. До набору входить розчин SWiCH, гель для очищення Hydrating Cleanser і лосьйон EpiPrep. Також набір містить лосьйон Fraction V та гель для очищення Vitamin Veil Cleanser для домашнього постпроцедурного догляду, яких достатньо для 3-5 днів використання.  

Ми рекомендуємо курс із шести процедур SWiCH™ з інтервалом 30 днів, адже саме так ваші клієнти зможуть досягти бажаних результатів. Деяким клієнтам з пошкодженою або віковою шкірою може знадобитися 6-12 процедур, але перші зміни будуть помітні відразу після завершення першої процедури. 

Наші клієнти залишають неймовірні відгуки про процедуру SWiCH™. Записуйтесь на процедуру якнайшвидше, аби особисто переконатися у її ефективності.