Користь стовбурових клітин яблука для здоров’я шкіри

Користь стовбурових клітин яблука для здоров’я шкіри

Існує помилкова думка, що до складу космецевтики входять безпосередньо стовбурові клітини яблука, які наша шкіра не сприймає. Для розробки продукції Circadia ми використовуємо вторинні метаболіти, що виробляються стовбуровими клітинами рослин та мають велику користь для шкіри людини. Процес складається з декількох етапів: спершу необхідно поранити рослину, оскільки саме це сприяє створенню тотипотентних стовбурових клітин. Після перенесення стовбурових клітин до культури вони починають виробляти вторинні метаболіти, щоб захистити себе під час процесу швидкого поділу клітин. Вторинні метаболіти стовбурових клітин мають потужну антиоксидантну дію, підтримують імунітет, сприяють детоксикації та стимуляції фібробластів.

У формулах Circadia міститься багато рослинних стовбурових клітин для пришвидшення процесу загоєння, захисту шкіри від запалень та підтримки імунітета шкіри під час процесу відновлення.

До складу сироватки MeriStem від Circadia входить ліпосомальний компонент зі стовбурових клітин рідкісного швейцарського яблука Malus Domestica. Цей інгредієнт уповільнює процес старіння, бореться з хронологічним старінням клітин шкіри, а також підтримує функції стовбурових клітин шкіри та їхню здатність утворення нових тканин. Завдяки цьому потужному компоненту, сироватка MeriStem захищає клітини шкіри і відновлює її цілісність, ефективно розгладжує зморшки та має вражаючий антивіковий ефект.