Купити космецевтику Циркадія

Циркадія – новий бренд професійної американської космецевтики в Україні

Циркадія – це результат багаторічної роботи засновника бренду Пітера Пагліза, всесвітньо визнаного експерта в галузі косметології та фізіології шкіри. Доктор Пагліз – міжнародний консультант з біомедицини та косметології, володар Кришталевої нагороди Les Nouvelles Esthetique та премії “Легенда” від журналу Dermascope (США).

Назва бренду Circadia походить від “Сirca Dias”, що у перекладі з латинської мови означає «протягом дня».

Продукція Циркадія створена з урахуванням циркадних ритмів організму для гармонійної дії на шкіру та досягнення максимально ефективних результатів лікування.

Професійна косметика Циркадія

Світове визнання бренд Циркадія отримав завдяки науковому підходу до професійного догляду за шкірою. В асортименті бренду є продукти для вирішення будь-яких естетичних задач, які зустрічаються у практиці косметолога:

  • Старіння шкіри (зморшки, в’ялість шкіри, втрата еластичності та послаблення імунної функції)
  • Проблемна шкіра (акне, порушення себорегуляції, жирна шкіра)
  • Чутлива шкіра: (купероз, розацеа, подразнення)
  • Зневоднена та суха шкіра

Бренд Циркадія пропонує запатентовані авторські програми від Доктора Пагліза

Процедури призначені лише для професійного застосування в салоні краси та дозволяють побачити перші результати відразу після завершення. Дізнатися вартість процедур та купити косметику Циркадія для домашнього догляду ви можете в офіційних партнерів бренда у вашому місті.

SWiCH™ Дермальне омолодження

Фірмова процедура Циркадія, яка призначена для активного омолодження шкіри клієнтів від 40 років. Процедура не травмує шкіру і не викликає сильного лущення шкіру, тому не має сезонних обмежень та періоду відновлення. SWiCH™ активізує процеси відновлення шкіри та обміну речовин на рівні, властивому молодій шкірі.

Процедура стимулює цикл Кребса та покращує синтез клітинної енергії АТФ, діючи на мітохондрії клітин.

Киснева терапія Oxygen RX

Механізм дії професійного догляду Oxygen RX базується на корисних властивостях кисню, який активно вивільняється безпосередньо на поверхні шкіри у результаті послідовного нанесення засобів, що входять до складу набору для проведення процедури. Процедура забезпечує миттєвий ефект ліфтингу та розгладжує зморшки, оскільки в її основі лежить оксигенація та інтенсивний лімфодренаж.

Oxygen RX підходить для всіх типів шкіри, навіть для клієнтів з чутливою шкірою, куперозом або розацеа. Процедура може проводитися незалежно від сезону.

Домашній догляд Циркадія

Домашній догляд від Циркадія – це високоефективні продукти, які були визнані провідними косметологами та дерматологам з усього світу!

Для розробки формул космецевтики компанія використовує науковий підхід. У продуктах Циркадія поєднуються антиоксиданти, рослинні компоненти, пептиди і стовбурові клітини рослин з найновішими системами доставки інгредієнтів та комплексами для зволоження, що гарантує ефективність та безпеку косметики.

Циркадія – це поєднання сучасних технологій, інноваційних інгредієнтів та 50-річного досвіду засновника бренду Доктора Пагліза.

Бренд Циркадія виробляється на власній фабриці компанії у штаті Пенсільванія, США. Таким чином, компанія має можливість контролювати кожний етап розробки і виробництва космецевтики, а також дотримання гарантій якості та безпеки продукції.

Вся продукція бренду є лікувальною, тому купити косметику Циркадія можна лише у офіційних партнерів бренду в Україні після консультації спеціаліста, який допоможе підібрати продукти для вирішення ваших естетичних завдань. Ціни на косметику Циркадія вам підкажуть офіційні партнери, чиї контакти ви можете знайти за посиланням.