Історія бренду Circadia

Компанія Circadia була заснована всесвітньо визнаним відомим доктором Пітером Т. Паглізом. Він став першим спеціалістом естетичної медицини, який присвятив десятиліття дослідженням для розуміння фізіології шкіри та використання знань про шкіру з метою розробки найбільш ефективної косметики. До заснування компанії Circadia у 2001 році доктор Пагліз присвятив 30 років розробці продукції для інших відомих брендів у сфері естетичної медицини.

Він також провів перше клінічне дослідження пептиду міді, вітаміну Е для місцевого застосування і бета-глюкана. Уся його багаторічна праця та досягнення – безцінний внесок у розвиток beauty-сфери. Доктор Пагліз є всесвітньо відомим автором підручників з естетичної медицини – Advanced Professional Skincare Medical Edition (“Професійний догляд за шкірою, медичне видання”) і The Physiology of the Skin (“Фізіологія шкіри”) редакції I, II, III. Він провів численні клінічні дослідження, присвятивши свою кар’єру розробці інноваційних формул та науці про фізіологію шкіри.
img

Професійна косметика бренду Циркадія базується на хронобіології – науці про природні циркадні ритми шкіри та тіла. Принципи захисту шкіри від пошкоджень зовнішніми факторами протягом дня і стимулювання внутрішніх механізмів відновлення під час сну є основою концепції компанії.

Формули Circadia поєднують у собі чисті рослинні екстракти, технологію стовбурових клітин, вітаміни другого покоління та інноваційні пептидні технології для досягнення оптимального здоров’я і краси шкіри. Серед розробок Circadia – альтернативи хімічному пілінгу, системи домашнього догляду, бустери та ексклюзивні запатентовані технології комбінацій інгредієнтів. Circadia – це ідеальний ритм науки і природи.

Доктор Пагліз

Доктор Пагліз – володар практично всіх нагород, які присуджуються Науковим Товариством хіміків-косметологів, включаючи премію Maison De Navarro найвищого рівня за його технічний внесок в розвиток косметичної хімії.

Майкл К. Пагліз

Майкл К. Пагліз, онук Доктора Пагліз і CEO компанії Circadia, став лідером у розробці продуктів для догляду за шкірою і всесвітньо визнаним педагогом. Він розширив компанію і вивів її на міжнародний ринок: сьогодні Circadia представлена у понад 30 країнах по всьому світу.