Oxygen Rx: ефективне лікування акне та розацеа

Oxygen Rx: ефективне лікування акне та розацеа

Киснева терапія Oxygen Rx ідеально підходить для лікування двох найпоширеніших бактеріальних захворювань шкіри – акне і розацеа.

Акне

Цей догляд – чудовий вибір для клієнтів з акне, адже він має бактерицидну дію та ефективно бореться з пропіоновою бактерією акне. Миттєво підсушує висипання, загоює шкіру, усуває подразнення і почервоніння.

Розацеа

Oxygen Rx також підходить для лікування розацеа, оскільки впливає безпосередньо на кліща демодекс, який є збудником цього захворювання. Догляд також забезпечує лімфодренаж, звужує судини, має протизапальну дію, ефективно зменшує почервоніння і вирівнює тон шкіри.

Киснева терапія Oxygen Rx – унікальна

Для цього догляду Circadia використовує порошок перекису магнію, що дозволяє утворюватись кисню на поверхні шкіри та контролювати його кількість та тривалість дії.

Кисень – це вільний радикал, але завдяки можливості регульованого впливу на шкіру, цей догляд є абсолютно безпечним та корисним

Для більшої ефективності почніть процедуру з ензимного догляду “Какао”

Circadia використовує 3 ензими: бромелайн з ананаса, папаїн з папайї та трипсин. Жоден з цих продуктів не містить компонентів тваринного походження. Ензимний догляд “Какао” має м’яку дію та чудово підходить для підготовки шкіри до проведення кисневого догляду.

Переваги ензимного догляду

Ензими, що входять до складу Cocoa Enzyme, забезпечує ексфоліацію ороговілих клітин, миттєво пом’якшує шкіру та робить її гладкою. Процедура усуває дискомфорт, покращує імунітет шкіри, а у клієнтів з розацеа знімає почервоніння та запалення. Ензими папайї та ананасу дбайливо відлущують мертві клітинни шкіри та надають їй природне сяйво.

Oxygen Rx для омолодження

Догляд ідеально підходить для усунення ознак передчасного старіння. Відразу після процедури шкіра стає гладкою, свіжою та сяючою.

Для всіх типів шкіри без сезонних обмежень

Цей догляд не пошкоджує шкіру, тому немає необхідності в періоді відновлення: відразу після процедури можна наносити макіяж. Догляд підходить для всіх типів шкіри. Ми рекомендуємо проводити кисневу терапію регулярно для досягнення бажаних результатів.