ПРОФЕСІЙНА АМЕРИКАНСЬКА КОСМЕЦЕВТИКА

Наука і природа в ідеальному ритмі

about-circadia-51

Познайомтеся з брендом Circadia

Представники трьох поколінь родини Пагліз розвивають професію фахівця з догляду за шкірою. Уже майже сорок років ми працюємо над удосконаленням продукції для догляду за шкірою та продовжуємо використовувати для цього наші колективні ресурси.

В основі філософії бренду Circadia – хронобіологія. Це наука про циркадні ритми шкіри та тіла. Принципи захисту шкіри від пошкоджень зовнішніми факторами протягом дня і стимулювання внутрішніх механізмів відновлення під час сну є основою концепції компанії.

Чому варто обрати Circadia?

Ми розуміємо, що у фахівця з догляду за шкірою є безліч варіантів для вибору косметики на висококонкурентному beauty-ринку. Задоволення потреб як партнерів, так і їхніх клієнтів є основою для розробки всіх продуктів Circadia. Бренд Circadia – це набагато більше, аніж логотип на упаковці. Circadia – це безцінний досвід та 40-річна історія.

Для створення професійної лінії косметики необхідно багато ресурсів, досліджень та знань. Ми вважаємо, що, перш ніж почати розробку косметики, варто вивчити точну будову шкіри, її функції, а також оцінити стан шкіри у період поширених захворювань, адже лише це допоможе виявити причини багатьох естетичних проблем. Наступним кроком є створення продуктів, які позитивно впливають на здоров’я та зовнішній вигляд шкіри.

Розробка формул продуктів Circadia розпочалася з усвідомлення того, що певні біологічні процеси шкіри можна покращувати за допомогою косметики. Circadia – це поєднання науки та природи. Circadia є результатом усіх наших досліджень процесу старіння та досягнень у косметичній хімії. З моменту заснування компанії ми зосереджувались на дослідженні надзвичайної структури та вивченні функцій шкіри людини. Лише розуміючи цю науку, ми можемо значно покращити здоров’я та зовнішній вигляд шкіри клієнтів. Ми переконані, що наука про шкіру – це запорука нашого прогресу.

Лідерство

Circadia – лідер галузі у використанні техфнологій та інноваційних інгредієнтів, що є результатом тривалого партнерства з постачальниками сировини. Доктор Пагліз – володар практично всіх нагород, які присуджуються Науковим Товариством хіміківкосметологів, включаючи премію Maison De Navarro 1996 найвищого рівня за його технічний внесок у розвиток косметичної хімії. За десятиліття наукової праці, наукових презентацій та виступів на конференціях, журнал Dermascope у 2011 р. присвятив статтю доктору Пагліз у серії LEGENDS, а в 2012 році журнал Les Nouvelles Esthetique вручив доктору Пагліз заповітну премію «Кристал».

Результати пацієнтів

Ми захищаємо фірмові рецептури наших формул завдяки внутрішній розробці та виробництві продукції, яке ми повністю контролюємо. Кожен продукт Circadia проходить перевірку незалежним контролем якості. Для позитивних результатів ваших клієнтів необхідно поєднувати професійний та домашній догляд за шкірою. Ми навчимо вас правильно комунікувати з клієнтом, представляти йому різні варіанти лікування та підбирати ефективні продукти для домашнього догляду.