Чому компанія Circadia –
лідер у сфері розробки космецевтики?

Доктор Пагліз був першим лікарем-практиком, який у 1990 році опублікував новаторський підручник “Advanced Professional Skin Care” ( “Професійний догляд за шкірою”) для косметологів, в якому представив науку про шкіру. Підручник складався з нових докладних ілюстрацій, точної медичної термінології та включав основи косметичної хімії. Завдяки популярності наукових статей доктор Пагліз став найбільш затребуваним спікером на лекціях та запрошеним гостем на заходах у сфері догляду за шкірою. Пізніше нові відкриття в галузі науки про шкіру та використання інноваційних активних інгредієнтів надихнули доктора Пагліз на доопрацювання та переоформлення свого підручника, і вже у 2006 році було опубліковано “Advanced Professional Skin Care, Medical Edition” ( “Професійний догляд за шкірою, медичне видання”) .

Physiology of the Skin (“Фізіологія шкіри”) – це збірник статей доктора Пагліз, опублікованих в журналі SKIN INC, який за 20 років значно розширився. “Фізіологія шкіри” використовується викладачами, фахівцями з догляду за шкірою і виробниками косметики як найбільш інформативний і актуальний довідник у світі.

У компанії Circadia високо цінується освіта, про що свідчить велика кількість наукових семінарів, освітніх курсів для виробників косметики та публікація наукових статей у галузевих виданнях. Доктор Пагліз та його внук Майкл К. Пагліз, бакалавр природничих наук, регулярно проводять спільні лекції про фізіологію шкіри та інгредієнти косметики, які відвідують відомі спеціалісти в області естетичної медицини.

Компанія Циркадія періодично проводить освітні заходи в своєму офісі в Пенсільванії. Чотириденний курс косметичної хімії, який розрахований лише на 16 учасників, детально розповідає про виробництво продуктів та забезпечує високий рівень розуміння принципу дії інгредієнтів у косметиці. Учасникам проводять екскурсію по виробництву Circadia, а під час курсу вони розробляють власний лікувальний продукт, який можуть залишити собі після завершення курсу.

img