НАУКА

ЩО ТАКЕ ЦИРКАДНІ РИТМИ?

Філософія бренду Circadia зосереджена на хронобіології – науці про природні циркадні ритми шкіри та тіла. Принципи захисту шкіри від пошкоджень зовнішніми факторами протягом дня і стимулювання внутрішніх механізмів відновлення під час сну є основою концепції компанії.

Формули Circadia поєднують у собі чисті рослинні екстракти, технологію стовбурових клітин, вітаміни другого покоління та інноваційні пептидні технології для омолодження, лікування акне, пігментації та розацеа. Компанія також розробила інноваційну зволожувальну наволочку для подушки – ексклюзивний аксесуар для догляду за шкірою вночі. Її ефективність було клінічно підтверджено.

Brightening Bundle
1553530123404

Компанія Circadia

Компанія Circadia має довгу історію і перспективне майбутнє. Сьогодні доктор Пітер Т. Пагліз є шанованим та впливовим фахівцем у сфері науки про старіння шкіри. Майкл К. Пагліз, генеральний директор, має репутацію видатного викладача в галузі науки про шкіру, а також є новатором у розробці продуктів.

ЦИРКАДНІ РИТМИ ТА ШКІРА

Циркадні ритми відповідають за регуляцію функцій захисного бар’єру шкіри, таких як трансепідермальна втрата води, зволоження, pH і температура шкіри. Шкіра – найбільший орган нашого тіла, який постійно піддається впливу агресивних факторів навколишнього середовища. Косметологу необхідно розуміти важливість циркадних ритмів для якісної оцінки стану шкіри або призначення лікування. Час, коли проводиться консультація, і час застосування космецевтики має вагомий вплив на ефективність продукту та правильність діагнозу.

Dual-Style-Layout
full-screen-img

ЕФЕКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ

Ми прагнемо створювати продукти, що орієнтовані на результат, шляхом поєднання чистих рослинних компонентів, стовбурових клітин, вітамінів другого покоління та інноваційної пептидної технології для досягнення оптимального здоров’я та краси шкіри.

Професійний бренд Circadia заснований на природних циркадних ритмах шкіри та тіла. Хронобіологія, наука про захист шкіри від шкідливого впливу навколишнього середовища протягом дня та стимулювання внутрішніх механізмів відновлення під час сну, лежить в основі нашої концепції.