Складові у формулах продуктів

Наука і природа в ідеальному ритмі

Наша концепція

Ми в Circadia прагнемо створювати продукти, які орієнтовані на результат. Формули Circadia поєднують у собі чисті рослинні екстракти, технологію стовбурових клітин, вітаміни другого покоління та інноваційні пептидні технології для досягнення оптимального здоров’я і краси шкіри.

Бренд професійного догляду за шкірою Circadia базується на хронобіології – науці про природні циркадні ритми шкіри та тіла. Принципи захисту шкіри від пошкоджень зовнішніми факторами протягом дня і стимулювання внутрішніх механізмів відновлення під час сну є основою концепції компанії.

ЦИРКАДНІ РИТМИ ТА ШКІРА

Гени циркадних ритмів регулюють усі життєво важливі процеси, починаючи з травлення, температури тіла, pH і закінчуючи здатністю вашого організму захищати себе від зовнішніх факторів і відновлюватися після пошкоджень. Шкіра – найбільший орган тіла, який постійно піддається прямому впливу ультрафіолетового випромінювання і агресивних чинників навколишнього середовища. Наша шкіра має здатність програмувати свої власні циркадні ритми. Спеціаліста естетичної необхідно володіти знаннями про циркадні ритми організму, щоб проводити ефективну діагностику стану шкіри та призначати необхідні лікувальні продукти.

РОСЛИННІ ІНГРЕДІЄНТИ

До складу формул Circadia входять рослинні екстракти, отримані з квітів, трав, горіхів та ягід, які мають потужні антиоксидантні і протизапальні властивості. Для розробки косметики Circadia використовуються рослинні інгредієнти з усього світу, а також органічні рослинні компоненти ECO-Cert, визнані в усьому світі.

СТОВБУРОВІ КЛІТИНИ

Стовбурові клітини рослинного походження, що використовуються для формул Circadia, видобуваються в лабораторії: робиться розріз, щоб рослина активізувала вироблення тотипотентних стовбурових клітин. Щойно стовбурові клітини переносяться до культури, вони починають виробляти вторинні метаболіти, щоб захистити себе під час швидкого процесу поділу клітин. Вторинні метаболіти мають потужну антиоксидантну дію, підтримують імунітет, стимулюють фібробласти, а також сприяють виведенню токсинів.

СТОВБУРОВІ КЛІТИНИ

ПЕПТИДИ

Існує близько 20 амінокислот, які необхідні для формування життєво важливих білків. При поєднанні двох амінокислот, утворюється нова хімічна речовина – пептид. Circadia використовує чотири різні сімейства пептидів, які сприяють помітному покращенню здоров’я шкіри.

ПЕПТИДИ